Mezunlar Vefa Günü ve Bayramlaşma Programı

Mevlâna Celaleddin Rumi demiştir ki: ‘Dostlarını daima vefa ile hatırla, arayan sen ol, bulan sen, tanıyan yine sen… Kula vefası olmayanın Hakka vefası olmaz.”
Erenler vakfı olarak 1997 yılından bu yana İslam’a layık olmaya çalışan, Peygamber Efendimizin (s.a.v) getirdiği bu dini korumaya ömrünü adamış, Müslümana yakışan en güzel elbisenin vefa olduğunu bilen yüzlerce mezun verdik.
Gözümüzün Nuru, Mürşidimiz Efendi hazretlerinin “Din ilimle kaimdir. İlim öğrenilmezse din sıfıra iner, yok olur. Onun için ilmin şerefi çok büyüktür.” Sözünün bilincinde bu yola yıllarını adamış gecesini gündüzüne katmış siz değerli mezunlarımızla tekrar bir araya gelmeyi ve bunu bir adet haline getirmeyi istiyoruz.
Her ne kadar gönüllerimiz gibi bedenlerimizin de bir olmasını istesek de pandemi dolayısı ile bu vefa buluşmalarını online olarak Zoom üzerinden gerçekleştireceğiz.

Mahmud Eren Hocamızla birlikte gerçekleştireceğimiz Vefa Günü Programımız;

  • 15 Mayıs Cumartesi günü saat 20.45’te olacaktır.
  • Zoom linki: erenlervakfi.org/zoom
  • Programımıza Erenler Vakfından mezun olan, mezun olmadan önce ayrılan veya şu anda Vakfımız bünyesinde vazife yapan tüm kardeşlerimiz davetlidir.

Programda görüşmek ümidiyle Allah (c.c.) emanet olunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Görüşmeyi başlat
1
Bizlere bağış, burs, talebe, medrese ve diğer bütün konularda sorularınızı iletmek için yazabilirsiniz.